Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme seçeneklerim nelerdir?
Alışverişlerinizi kredi kartı, debit(banka) kartları veya BKM Express ile yapabilirsiniz. - Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. - Havale veya EFT yoluyla ödeme yapılamamaktadır. - 3D özellikli yurtdışı kartları ile alışveriş yapılabilmektedir.
Kredi Kartına Taksit Yapılıyor mu ?
Sese Atelier üzerinden yapılan alışverişlerde seçili kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır. Yasal düzenlemeler gereği Gıda ve Kozmetik alışverişlerinizde taksitlendirme yapılmamaktadır. Bu ürünlerde kredi kartı tek çekim seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Tek çekim seçeneğini seçerek sipariş oluşturmanız halinde, sonrasında ekstra taksitlendirme işlemi yapılamamaktadır.
İndirim Kuponlarımı Nasıl Kullanabilirim ?
Sepet bölümünde satın almak istediğiniz ürünlerin hemen yanında bulunan "Kupon Kodu" alanına, kullanmak istediğiniz indirim kuponunu girebilirsiniz. - Bir siparişinizde en fazla 1 adet indirim kuponu kullanabilirsiniz. - İndirim kuponu, başka kampanyalarla birleştirilemez ve kuponunuza tanımlı indirim tutarı/oranı sepetinizdeki indirimsiz ürünlere uygulanır.
Bana En Yakın Mağazayı Nasıl Bulabilirim?
Size en yakın mağazamıza ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.
Siparişime ait ürünün stoğu tükenebilir mi?
Sese Atelier üzerinden satışı yapılan ürünler depo stoklarımız ile sınırlıdır. Siparişiniz bize ulaştıktan sonra ürünün depolarımızdaki stok durumu kontrol edilir. Siparişinize ait ürünün stoğu tükenmiş ise iade işleminiz gerçekleştirilerek, müşteri hizmetleri departmanımız kanalıyla tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılır.